301480 set placute frana,frana disc VALEO

301480 set placute frana,frana disc VALEO

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: VALEO
  • Cod piesa: 301480
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Partea de montare puntea spate
Sistem frânare TEVES
Diametru exterior [mm] 122,6
Înaltime 1 [mm] 53,8
Grosime [mm] 16,5
Numar WVA 23075
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Producator Cod OEM
VOLVO 272399.7
VOLVO 2723997
VOLVO 30648382
VOLVO 30665552
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO S60 I 2.0 T motor pe benzina 2000 2010 132 180 benzina
2 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 103 140 benzina
3 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 125 170 benzina
4 VOLVO S60 I 2.4 Bifuel (CNG) motor pe benzina 2002 2010 103 140 Benzina/Gaz metan (GNC)
5 VOLVO S60 I 2.4 Bifuel (LPG) motor pe benzina 2002 2010 103 140 Benzina/Autogaz (GPL)
6 VOLVO S60 I 2.4 D motor diesel 2001 2010 96 130 motor diesel
7 VOLVO S60 I 2.4 D motor diesel 2005 2010 93 126 motor diesel
8 VOLVO S60 I 2.4 D motor diesel 2005 2009 120 163 motor diesel
9 VOLVO S60 I 2.4 D5 motor diesel 2001 2010 120 163 motor diesel
10 VOLVO S60 I 2.4 D5 motor diesel 2005 2010 136 185 motor diesel
11 VOLVO S60 I 2.4 T motor pe benzina 2000 2010 147 200 benzina
12 VOLVO S60 I 2.4 T AWD motor pe benzina 2001 2010 147 200 benzina
13 VOLVO S60 I 2.4 T5 motor pe benzina 2004 2010 191 260 benzina
14 VOLVO S60 I 2.5 T motor pe benzina 2004 2010 154 210 benzina
15 VOLVO S60 I 2.5 T AWD motor pe benzina 2004 2010 154 210 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii