GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW
GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: TRW
  • Cod piesa: GDB1389
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Restrictiile producatorului ATE
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Aprobare E1 90R - 01025/525
Înaltime [mm] 53,8
Lungime [mm] 122,6
Grosime [mm] 17
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
VOLVO 2713342
VOLVO 272399
VOLVO 2723997
VOLVO 272944
VOLVO 274334
VOLVO 2743340
VOLVO 2743342
VOLVO 30648382
VOLVO 306483820
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
VOLVO 86349250
VOLVO 86349255
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D5 motor diesel 2001 2007 120 163 motor diesel
2 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D5 motor diesel 2005 2007 136 185 motor diesel
3 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D5 AWD motor diesel 2003 2007 120 163 motor diesel
4 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D5 AWD motor diesel 2005 2007 136 185 motor diesel
5 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 T motor pe benzina 2000 2003 147 200 benzina
6 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 T AWD motor pe benzina 2001 2002 147 200 benzina
7 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 T5 motor pe benzina 2004 2007 191 260 benzina
8 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.5 T motor pe benzina 2004 2007 154 209 benzina
9 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.5 T AWD motor pe benzina 2002 2007 154 209 benzina
10 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.5 TDI motor diesel 2000 2007 103 140 motor diesel
11 VOLVO V70 XC 2.4 D5 AWD motor diesel 2005 2007 136 185 motor diesel
12 VOLVO V70 XC 2.4 D5 XC AWD motor diesel 2002 2007 120 163 motor diesel
13 VOLVO V70 XC 2.4 T XC AWD motor pe benzina 1997 2002 142 193 benzina
14 VOLVO V70 XC 2.4 T XC AWD motor pe benzina 2000 2002 147 200 benzina
15 VOLVO V70 XC 2.5 T XC AWD motor pe benzina 2002 2007 154 209 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii