GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW
GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: TRW
  • Cod piesa: GDB1389
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Restrictiile producatorului ATE
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Aprobare E1 90R - 01025/525
Înaltime [mm] 53,8
Lungime [mm] 122,6
Grosime [mm] 17
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
VOLVO 2713342
VOLVO 272399
VOLVO 2723997
VOLVO 272944
VOLVO 274334
VOLVO 2743340
VOLVO 2743342
VOLVO 30648382
VOLVO 306483820
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
VOLVO 86349250
VOLVO 86349255
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.5 TDI motor diesel 1999 2006 103 140 motor diesel
2 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.8 T6 motor pe benzina 1998 2006 200 272 benzina
3 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.9 motor pe benzina 1998 2006 150 204 benzina
4 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.9 motor pe benzina 1999 2006 147 200 benzina
5 VOLVO S80 I (TS, XY) 3.0 motor pe benzina 2001 2006 144 196 benzina
6 VOLVO S80 I (TS, XY) 3.0 T6 motor pe benzina 2001 2006 200 272 benzina
7 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.0 T motor pe benzina 2001 2007 132 180 benzina
8 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.3 motor pe benzina 2000 2004 195 265 benzina
9 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.3 T5 motor pe benzina 2000 2004 184 250 benzina
10 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 motor pe benzina 2000 2007 103 140 benzina
11 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 motor pe benzina 2000 2007 125 170 benzina
12 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 Bifuel (CNG) motor pe benzina 2001 2007 103 140 Benzina/Gaz metan (GNC)
13 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 Bifuel (LPG) motor pe benzina 2001 2007 103 140 Benzina/Autogaz (GPL)
14 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D motor diesel 2001 2007 96 131 motor diesel
15 VOLVO V70 Mk II (SW) 2.4 D motor diesel 2005 2007 93 126 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii