GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW
GDB1389 set placute frana,frana disc TRW GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

GDB1389 set placute frana,frana disc TRW

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: TRW
  • Cod piesa: GDB1389
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Restrictiile producatorului ATE
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Aprobare E1 90R - 01025/525
Înaltime [mm] 53,8
Lungime [mm] 122,6
Grosime [mm] 17
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
VOLVO 2713342
VOLVO 272399
VOLVO 2723997
VOLVO 272944
VOLVO 274334
VOLVO 2743340
VOLVO 2743342
VOLVO 30648382
VOLVO 306483820
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
VOLVO 86349250
VOLVO 86349255
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO S60 I T5 motor pe benzina 2000 2010 184 250 benzina
2 VOLVO S70 (LS) 2.0 motor pe benzina 1997 2000 120 163 benzina
3 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 motor pe benzina 1998 2006 120 163 benzina
4 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 T motor pe benzina 1998 2006 166 226 benzina
5 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.0 T motor pe benzina 1999 2006 132 180 benzina
6 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 motor pe benzina 1999 2006 103 140 benzina
7 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 motor pe benzina 1999 2006 125 170 benzina
8 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 Bifuel (CNG) motor pe benzina 2001 2006 103 140 Benzina/Gaz metan (GNC)
9 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 Bifuel (LPG) motor pe benzina 2001 2006 103 140 Benzina/Autogaz (GPL)
10 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 D motor diesel 2001 2006 96 131 motor diesel
11 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 D5 motor diesel 2001 2006 120 163 motor diesel
12 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 T motor pe benzina 2000 2006 147 200 benzina
13 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 T5 AWD motor pe benzina 2000 2003 147 200 benzina
14 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.5 T motor pe benzina 2003 2006 154 210 benzina
15 VOLVO S80 I (TS, XY) 2.5 T AWD motor pe benzina 2003 2006 154 210 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii