GDB1330 set placute frana,frana disc TRW

GDB1330 set placute frana,frana disc TRW GDB1330 set placute frana,frana disc TRW
GDB1330 set placute frana,frana disc TRW GDB1330 set placute frana,frana disc TRW

GDB1330 set placute frana,frana disc TRW

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: TRW
  • Cod piesa: GDB1330
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 87
Înaltime [mm] 52,9
Grosime [mm] 17
Contact indicator uzura exclus indicator avertizare
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi etrier
Sistem de frânare Nu pentru disc frana carbon-ceramica
Sistem de frânare numai in legatura cu discuri de frana metalice
Aprobare E9 90R - 01120/457
Va rugam, respectati intructiunile de folosire  
Producator Cod OEM
MG (SAIC) 10030811
FORD 1027640
FORD 1115107
FORD 1205557
CITROËN 1608520380
PEUGEOT 1608520380
CITROËN 1608681580
SEAT 1H0698451D
VW 1H0698451D
AUDI 1J0698451
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451
VW 1J0698451
AUDI 1J0698451B
VW 1J0698451B
AUDI 1J0698451D
VW 1J0698451D
AUDI 1J0698451E
VW 1J0698451E
VW (SVW) 1J0698451E
AUDI 1J0698451F
SEAT 1J0698451F
SKODA 1J0698451F
VW 1J0698451F
AUDI 1J0698451H
VW 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
SEAT 1J0698451J
SKODA 1J0698451J
VW 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
SEAT 1J0698451K
SKODA 1J0698451K
VW 1J0698451K
AUDI 1J0698451L
VW 1J0698451L
AUDI 1J0698451M
SEAT 1J0698451M
SKODA 1J0698451M
AUDI 1J0698451N
VW 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
SEAT 1J0698451P
SKODA 1J0698451P
VW 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
VW 1J0698451R
SEAT 1J0698451S
SKODA 1J0698451S
AUDI 1JD698451
SEAT 1JD698451
SKODA 1JD698451
VW 1JD698451
VW (SVW) 1JD698451A
AUDI 1K0698451C
SEAT 1K0698451C
SKODA 1K0698451C
VW 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
SEAT 1K0698451J
SKODA 1K0698451J
VW 1K0698451J
VW (SVW) 1K0698451J
VW 1K0698451M
ZHONGHUA(BRILLIANCE) 3420001
BRILLIANCE 3420001
AUDI 3B0698451
VW 3B0698451
AUDI 3B0698451A
SKODA 3B0698451A
VW 3B0698451A
VW 3B0698451E
RENAULT 410606678R
CITROËN 425223
PEUGEOT 425223
CITROËN 425241
CITROËN 425396
PEUGEOT 425396
CITROËN 425428
PEUGEOT 425428
CITROËN 425467
PEUGEOT 425467
CITROËN 4254C1
PEUGEOT 4254C1
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440602466R
RENAULT 440603511R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440605839R
RENAULT 440607960R
RENAULT 440661332R
AUDI 4B0698451
SEAT 4B0698451
SKODA 4B0698451
VW 4B0698451
AUDI 4B0698451A
SEAT 4B0698451A
SKODA 4B0698451A
VW 4B0698451A
AUDI 4B0698451B
SEAT 4B0698451B
SKODA 4B0698451B
VW 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
VW 4B0698451E
AUDI 4D0698451D
SEAT 4D0698451D
SKODA 4D0698451D
VW 4D0698451D
AUDI 4D0698451E
VW 5C0698451
VW 5C0698451A
VW 5C0698451B
SEAT 5Q0698451A
SKODA 5Q0698451A
VW 5Q0698451E
VW (SVW) 5QD698451
RENAULT 6025371650
VW 6R0698451
SEAT 6X0698451
VW 6X0698451
AUDI 6X0698451A
SEAT 6X0698451A
VW 6X0698451A
FORD 7354162
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
RENAULT 8671016582
AUDI 8D0615405S
SEAT 8D0615405S
SKODA 8D0615405S
VW 8D0615405S
AUDI 8D0615406S
SEAT 8D0615406S
SKODA 8D0615406S
VW 8D0615406S
AUDI 8E0698451
VW 8E0698451
AUDI 8E0698451A
SKODA 8E0698451A
VW 8E0698451A
AUDI 8E0698451D
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
SKODA 8E0698451K
VW 8E0698451K
CITROËN E172204
PEUGEOT E172204
VW JZW698451
SEAT JZW698451A
SKODA JZW698451A
VW JZW698451A
VW JZW698451B
SEAT JZW698451C
VW JZW698451C
ZHONGHUA(BRILLIANCE) SHZ3501023
FORD YM212M008CA
# Producator Imagine Cod piesa Titlu Pret
1 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702160201 363702160201 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
2 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702160345 363702160345 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
3 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702160413 363702160413 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
4 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702160433 363702160433 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
5 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702160566 363702160566 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
6 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161022 363702161022 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
7 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161074 363702161074 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
8 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161089 363702161089 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
9 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161256 363702161256 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
10 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161257 363702161257 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
11 MAGNETI MARELLI 363702161322 363702161322 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
12 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363702161328 363702161328 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
13 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 363916060131 363916060131 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
14 MAGNETI MARELLI set placute frana,frana disc 430216170433 430216170433 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
15 MAGNETI MARELLI 430216171074 430216171074 set placute frana,frana disc MAGNETI MARELLI Solicita oferta
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 motor pe benzina 1994 2000 74 100 benzina
2 AUDI A4 (8D2, B5) 1.6 motor pe benzina 2000 2000 75 102 benzina
3 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 motor pe benzina 1995 2000 92 125 benzina
4 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 motor pe benzina 1995 2000 85 115 benzina
5 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro motor pe benzina 1995 2000 92 125 benzina
6 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T motor pe benzina 1995 2000 110 150 benzina
7 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T motor pe benzina 1997 2000 132 180 benzina
8 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro motor pe benzina 1995 2000 110 150 benzina
9 AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro motor pe benzina 1997 2000 132 180 benzina
10 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 Di motor diesel 1995 2000 55 75 motor diesel
11 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 1995 2000 66 90 motor diesel
12 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 1995 2000 81 110 motor diesel
13 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 2000 2000 85 116 motor diesel
14 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 1996 2000 81 110 motor diesel
15 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 2000 2000 85 116 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii