573021J set placute frana,frana disc JURID

573021J set placute frana,frana disc JURID
573021J set placute frana,frana disc JURID

573021J set placute frana,frana disc JURID

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: JURID
  • Cod piesa: 573021J
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Partea de montare puntea spate
Calitate 283
Grosime [mm] 17
Lungime [mm] 122,6
Latime [mm] 122,6
Înaltime [mm] 53,8
Greutate (în kg) 1.007
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Articol extins/Informatii de extindere cu acceasorii
Sistem frânare ATE
Numar WVA 23076
Producator Cod OEM
VOLVO 272399
VOLVO 2723997
VOLVO 274334
VOLVO 3064838
VOLVO 30648381
VOLVO 30648382
VOLVO 8623862
VOLVO 8634925
VOLVO 8634925-5
VOLVO 86349255
VOLVO 9485267
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 VOLVO C70 I Cabriolet 2.0 T motor pe benzina 1998 2005 166 226 benzina
2 VOLVO C70 I Cabriolet 2.0 T motor pe benzina 2000 2005 120 163 benzina
3 VOLVO C70 I Cabriolet 2.3 T5 motor pe benzina 1998 2005 176 239 benzina
4 VOLVO C70 I Cabriolet 2.3 T5 motor pe benzina 2002 2005 180 245 benzina
5 VOLVO C70 I Cabriolet 2.4 T motor pe benzina 2002 2005 147 200 benzina
6 VOLVO C70 I Cabriolet 2.5 motor pe benzina 1998 2005 125 170 benzina
7 VOLVO C70 I Cabriolet 2.5 T motor pe benzina 1998 2005 142 193 benzina
8 VOLVO C70 I cupe 2.0 motor pe benzina 1997 2002 132 180 benzina
9 VOLVO C70 I cupe 2.0 T motor pe benzina 1997 2002 166 226 benzina
10 VOLVO C70 I cupe 2.0 T motor pe benzina 2000 2002 120 163 benzina
11 VOLVO C70 I cupe 2.3 T-5 motor pe benzina 1997 2002 176 240 benzina
12 VOLVO C70 I cupe 2.5 T motor pe benzina 1997 2002 142 193 benzina
13 VOLVO S60 I 2.0 T motor pe benzina 2000 2010 132 180 benzina
14 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 103 140 benzina
15 VOLVO S60 I 2.4 motor pe benzina 2000 2010 125 170 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii