586001 Filtru ulei VALEO

586001 Filtru ulei VALEO
586001 Filtru ulei VALEO

586001 Filtru ulei VALEO

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: VALEO
  • Cod piesa: 586001
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Dimensiune filet M 20x1,5
Diametru exterior [mm] 76
Diametru interior 1 [mm] 71
Diametru interior 2 [mm] 62
Înaltime [mm] 50
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,35
Tip filtru Filtru insurubabil
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021.7510.70
ALFA ROMEO 0073500506
LANCIA 0073500506
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
DEUTZ-FAHR 1052175136
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 1072175184
PEUGEOT 1109-91
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109A4
PEUGEOT 1109A5
PEUGEOT 1109-N6
PEUGEOT 1109N6
LIGIER 11.2.397
LIGIER 112397
DEUTZ-FAHR 12850312
SULLAIR 1381
NISSAN 15208-00Q0F
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208-BN700
NISSAN 15208BN700
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 16510-84CT0-000
SUZUKI 1651084CT0000
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 21751070
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175.184
LOMBARDINI 2175184
OPEL 4402718
OPEL 4403019
RENAULT TRUCKS 5000791145
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
DACIA 6001543357
GENERAL MOTORS 6439354
ALFA ROMEO 73500506
LANCIA 73500506
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
LADA 7700274177
RENAULT 7700274177
DACIA 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 7700695801
RENAULT 7700695804
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700730077
RENAULT TRUCKS 7700730077
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700854852
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700869390
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
LINDE 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7701043377
RENAULT 7701349452
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701349752
RENAULT 7701727480
RENAULT 7702144083
RENAULT 7708715147
RENAULT 8200033408
DACIA 8200033408
NISSAN 82000-33468
NISSAN 8200033468
RENAULT 8200768913
DACIA 8200768913
RENAULT 8200867976
DACIA 8200867976
RENAULT 8933004195
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983601900
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
MAZDA AM15-14-302
MAZDA AM15-14302
MAZDA AM1514302
CUMMINS HF7615
CUMMINS LF3494
CUMMINS LF3714
CUMMINS LF798
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
CITROËN MLS000-462A
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000-602
CITROËN MLS000602
AMC MO441
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS motor pe benzina 2002 2006 119 162 benzina
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
4 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
7 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 62 84 benzina
8 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
9 LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
10 LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
11 MAZDA B-SERIE (UF) 2.6 4WD motor pe benzina 1987 1990 73 99 benzina
12 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
14 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
15 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii