QFL0120 Filtru ulei QUINTON HAZELL

QFL0120 Filtru ulei QUINTON HAZELL

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: QUINTON HAZELL
  • Cod piesa: QFL0120
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Înaltime [mm] 55
Dimensiune filet M 20X1,5
Diametru exterior [mm] 76
Tip supapa supapa de presiune
Tip filtru Filtru insurubabil
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021751070
AC 01FBO042
MAGIRUS-DEUTZ 1052175136
DEUTZ-FAHR 1052175136
LOMBARDINI 107175107
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 1.07218E+11
PEUGEOT 1109.91
PEUGEOT 1109.A4
PEUGEOT 1109.A5
CITROËN 1109.G1
PEUGEOT 1109.G1
CITROËN 1109.L4
PEUGEOT 1109.N6
PEUGEOT 1109.P1
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
FORD 1 137 344
FORD 1 137 350
MAGIRUS-DEUTZ 12850312
DEUTZ-FAHR 12850312
NISSAN 15208BN700
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084CT0
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 21751070
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
CHRYSLER 4186267
OPEL 4402718
OPEL 4403019
RENAULT 5000791145
FORD 5 006 227
FORD 5 013 388
FORD 5 013 389
FORD 5 016 714
FORD 5 016 715
FORD 5 016 785
FORD 5 016 956
FORD 5 017 317
FORD 5 017 319
FORD 5 027 151
DACIA 6001543357
VAUXHALL 6439354
GENERAL MOTORS 6439354
ALFA ROMEO 73500506
RENAULT 7700 033 408
RENAULT 7700 073 302
RENAULT 7700 107 905
RENAULT 7700 110 796
RENAULT 7700 272 523
RENAULT 7700 272 902
RENAULT 7700 272 903
RENAULT 7700 272 982
RENAULT 7700 274 177
RENAULT 7700 676 302
RENAULT 7700 695 801
RENAULT 7700 695 804
RENAULT 7700 727 401
RENAULT 7700 727 478
RENAULT 7700 727 479
RENAULT 7700 727 480
RENAULT 7700 728 148
RENAULT 7700 728 310
RENAULT 7700 730 077
RENAULT 7700 734 945
RENAULT 7700 734 957
RENAULT 7700 735 917
RENAULT 7700 737 991
RENAULT 7700 744 879
RENAULT 7700 745 708
RENAULT 7700 748 326
RENAULT 7700 854 776
RENAULT 7700 854 852
RENAULT 7700 855 853
RENAULT 7700 856 114
RENAULT 7700 866 099
RENAULT 7700 869 390
RENAULT 7700 871 919
RENAULT 7700 873 583
RENAULT 7700 873 603
RENAULT 7701 043 377
RENAULT 7701 349 452
RENAULT 7701 349 720
RENAULT 7701 349 725
RENAULT 7701 349 752
RENAULT 7701 727 480
RENAULT 7702 088 888
RENAULT 7702 144 083
RENAULT 7702 217 839
RENAULT 7708 715 147
RENAULT 7750 272 902
RENAULT 8200033408
NISSAN 8200033468
PEUGEOT 8200113890
PIAGGIO 850284
RENAULT 8983500900
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983 601 900
VAUXHALL 9111019
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
VAUXHALL 93156540
GENERAL MOTORS 93156540
RENAULT 983500900
MAZDA AM1514302
LAURAK ELH4196
LAURAK ELH4300
CITROËN KLS000602
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000571
CITROËN MLS000602
CITROËN MLS000802
HURTH OK127
HURTH OK83
CHRYSLER T0730077
AC X557
AC X569
AC X571
AC X601
AC X618
AC X623
AC X95
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii