LS932 Filtru ulei PURFLUX

LS932 Filtru ulei PURFLUX LS932 Filtru ulei PURFLUX
LS932 Filtru ulei PURFLUX LS932 Filtru ulei PURFLUX

LS932 Filtru ulei PURFLUX

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: PURFLUX
  • Cod piesa: LS932
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Diametru exterior [mm] 76
Filet cuplaj M20x1,5
Înaltime [mm] 54
Producator Cod OEM
GENERAL MOTORS 09111019
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 1072175117
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109A5
PEUGEOT 1109L4
PEUGEOT 1109N6
PEUGEOT 1109P1
PEUGEOT 1109R8
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 1651084CTO
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
VOLVO 287999
VOLVO 3102872/3
VOLVO 31028723
VOLVO 3467632
VOLVO 3473645
GENERAL MOTORS 4402718
GENERAL MOTORS 4403019
FORD 5013389
FORD 5029226
FORD 5029227
FORD 5029228
FIAT 55189961
RENAULT 6001543357
FIAT 73500506
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728148
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700734937
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700746549
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
RENAULT 7701349720
RENAULT 7701727480
RENAULT 7750272902
RENAULT 8200033408
RENAULT 8200513035
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200867976
RENAULT 8671002274
RENAULT 8671002648
RENAULT 8983500900
RENAULT 8983501900
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
ROVER/AUSTIN FH1001
CHRYSLER J0871919
IVECO J1315020
ROVER LAL1764
PEUGEOT MLS000602
JOHN DEERE RE64449
AC X4112E
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS motor pe benzina 2002 2006 119 162 benzina
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
4 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2006 2010 119 162 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
7 CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 motor diesel 2009 2016 110 150 motor diesel
8 CITROËN C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 motor diesel 2015 2016 133 181 motor diesel
9 CITROËN C5 III Break (TD_) 2.0 HDi 180 motor diesel 2015 2016 133 181 motor diesel
10 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 62 84 benzina
11 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
12 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
14 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
15 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii