15056 Filtru ulei MEAT & DORIA

15056 Filtru ulei MEAT & DORIA

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: MEAT & DORIA
  • Cod piesa: 15056
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Tip filtru Filtru insurubabil
Dimensiune filet M 20 X 1,5
Diametru exterior [mm] 76
Înaltime [mm] 50
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021751070
ALFA ROMEO 0055189961
FIAT 0055189961
LANCIA 0055189961
OPEL 04402718
OPEL 04403019
OPEL 04449274
GENERAL MOTORS 09111019
DEUTZ-FAHR 1052175136
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 1072175117
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
PEUGEOT 110991
CITROËN 1109A4
PEUGEOT 1109A4
CITROEN/PEUGEOT 1109A4
CITROËN 1109A5
PEUGEOT 1109A5
CITROEN/PEUGEOT 1109A5
PEUGEOT 1109L4
PEUGEOT 1109N6
PEUGEOT 1109P1
PEUGEOT 1109R8
LIGIER 112397
DEUTZ-FAHR 12850312
SULLAIR 1381
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208BN700
SUZUKI 1651084A10
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 1651084CT0000
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
OPEL 4402718
GENERAL MOTORS 4402718
OPEL 4403019
GENERAL MOTORS 4403019
OPEL 4449274
RENAULT TRUCKS 5000791145
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
FORD 5029226
FORD 5029227
FORD 5029228
ALFA ROMEO 55189961
FIAT 55189961
RENAULT 6001543357
GENERAL MOTORS 6439354
ALFA ROMEO 73500506
FIAT 73500506
LANCIA 73500506
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700676302
RENAULT 7700695801
RENAULT 7700695804
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700730077
RENAULT TRUCKS 7700730077
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700854852
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700869390
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
LINDE 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7701043377
RENAULT 7701349452
RENAULT 7701349720
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701349752
RENAULT 7701727480
RENAULT 7702144083
RENAULT 7708715147
RENAULT 8200033408
NISSAN 8200033468
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200867976
RENAULT 8933004195
RENAULT 8983501900
RENAULT 8983601900
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
MAZDA AM1514302
CHRYSLER J0033408
CHRYSLER J0871919
IVECO J1315020
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
CITROËN MLS000462A
PEUGEOT MLS000462A
CITROEN/PEUGEOT MLS000462A
CITROËN MLS000602
PEUGEOT MLS000602
CITROEN/PEUGEOT MLS000602
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii