OC 47 Filtru ulei KNECHT

OC 47 Filtru ulei KNECHT
OC 47 Filtru ulei KNECHT

OC 47 Filtru ulei KNECHT

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: KNECHT
  • Cod piesa: OC 47
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru carcasa [mm] 76
Înaltime [mm] 119,5
Filet cuplaj 3/4"-16UNF-2B
Diametru simering [mm] 72
Diametru interior 2 [mm] 62
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 2,5
Moment strangere [Nm] 20
Cod articol al dispozitivului special recomandat OCS 1
Producator Cod OEM
GUELDNER 0009830625
VW 0028115351
VW 0261155613
VW 035115561
VW 035115561G
VW 037115561A
VW 037115561B
FODEN TRUCKS 0482551026
VW 056115561A
VW 056115561B
VW 056115561G
VW 056999651G
BOMAG 05710632
VW 057115561
VW 059115661A
VW 06A115561BDSF
DEUTZ 1172346
DEUTZ 117434
DEUTZ 1174417
ATLAS COPCO 12028497
FORD 1498016
KUBOTA 1542632430
BENATI 1835109
DEUTZ 1A06H4123
CHRYSLER 3232126
FORD 5000184
FORD 5003460
FORD 5004928
FORD 5007124
FORD 5007365
VW 5120700509
CITRO√čN 5417584
CLARK 6511793
CLARK 6512491
KUBOTA 7000032431
KOMATSU 700032431
HAKO 76015
LIEBHERR 7616297
GMC 7984778
CHRYSLER 8127168
ATLAS WEYHAUSEN 852931
HANOMAG HENSCHEL 860114932124
VW 89201808201
VW 89201808900
KOMATSU 8944637151
PORSCHE 93110770100
CRANECARRIER COMPANY 941172
ATLAS COPCO 97076483
ATLAS COPCO 9709000103
GMC 9975233
CATERPILLAR 9Y4510
FORD A700X6714CA
FORD A700X6714KA
FORD A770X6714HA
FORD A780X6714GA
VW BAT115561A
VW E5120700509
COCKSHUTT EPP4.3
CHRYSLER J3250334
VW SE021030288A
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (43, C2) 1.6 motor pe benzina 1976 1982 63 85 benzina
2 AUDI 100 (43, C2) 1.9 motor pe benzina 1980 1982 74 100 benzina
3 AUDI 100 (43, C2) 2.0 motor pe benzina 1976 1978 85 115 benzina
4 AUDI 100 (43, C2) 2.1 motor pe benzina 1977 1982 100 136 benzina
5 AUDI 100 (43, C2) 2.1 motor pe benzina 1977 1982 85 115 benzina
6 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1982 1987 55 75 benzina
7 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1983 1989 66 90 benzina
8 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 motor pe benzina 1986 1988 65 88 benzina
9 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 CAT motor pe benzina 1985 1990 66 90 benzina
10 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1984 1988 66 90 benzina
11 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro motor pe benzina 1986 1990 65 88 benzina
12 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 quattro CAT motor pe benzina 1985 1990 66 90 benzina
13 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.9 motor pe benzina 1982 1984 74 100 benzina
14 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1984 1987 85 115 benzina
15 AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 motor pe benzina 1986 1987 83 113 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii