OC 467 Filtru ulei KNECHT

OC 467 Filtru ulei KNECHT OC 467 Filtru ulei KNECHT
OC 467 Filtru ulei KNECHT OC 467 Filtru ulei KNECHT

OC 467 Filtru ulei KNECHT

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: KNECHT
  • Cod piesa: OC 467
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru carcasa [mm] 76
Înaltime [mm] 55
Filet cuplaj M20x1,5
Diametru simering [mm] 72
Diametru interior 2 [mm] 62
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,6
Moment strangere [Nm] 20
Cod articol al dispozitivului special recomandat OCS 7
Producator Cod OEM
GMC 09110718
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072175184
PIAGGIO 112397L
NISSAN 15208000AB
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208BN700
OPEL 4402718
OPEL 4403019
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5027151
RENAULT 6001543357
FIAT 73500506
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728148
RENAULT 7700728310
RENAULT 7700734937
RENAULT 7700734945
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700735917
RENAULT 7700737991
RENAULT 7700744879
RENAULT 7700745708
RENAULT 7700748326
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700855853
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700871919
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7701349720
RENAULT 7701349725
RENAULT 7701727480
RENAULT 8200033408
RENAULT 8200768913
RENAULT 8200867976
PIAGGIO 850284
RENAULT 8671014026
GMC 9110718
GMC 9111019
GMC 93156540
GMC 93156562
SUZUKI 99000990OC309
CHRYSLER J0871919
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS motor pe benzina 2002 2006 119 162 benzina
3 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
4 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
6 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 62 84 benzina
7 LADA LARGUS combi 1.6 motor pe benzina 2012 2016 77 105 benzina
8 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
9 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
10 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
11 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
12 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
14 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D motor diesel 2002 2004 85 115 motor diesel
15 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) motor diesel 2001 2004 75 102 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii