H11W02 Filtru ulei HENGST FILTER

H11W02 Filtru ulei HENGST FILTER
H11W02 Filtru ulei HENGST FILTER

H11W02 Filtru ulei HENGST FILTER

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: HENGST FILTER
  • Cod piesa: H11W02
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru exterior [mm] 76
Diametru simering [mm] 72
Dimensiune filet M20x1,5
Înaltime [mm] 50
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021.7510.70
DEUTZ 1.052.175.136
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LAMBORGHINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LAMBORGHINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
PEUGEOT 1109.A4
PEUGEOT 1109.A5
CITROËN 1109.L4
PEUGEOT 1109.P1
CITROËN 1109.R8
LIGIER 11.2.397
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
TOYOTA 12163-82301
DEUTZ 1285 0312
NISSAN 15208-00Q0H
NISSAN 15208-00QAB
NISSAN 15208-BN700
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84CT0
SUZUKI 16510-84CTO
LOMBARDINI 217.5107
LOMBARDINI 217.5117
LOMBARDINI 217.5136
LOMBARDINI 217.5184
GENERAL MOTORS 25026209
JEEP 33 04 159
OPEL 44 02 718
OPEL 44 03 019
OPEL 4449274
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
FORD 5 006 227
FORD 5 013 388
FORD 5 013 389
FORD 5 016 714
FORD 5 016 715
FORD 5 016 785
FORD 5 016 956
FORD 5 017 317
FORD 5 017 319
RENAULT 60 01 543 357
GENERAL MOTORS 6439354
ALFA ROMEO 73500506
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT TRUCKS 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT TRUCKS 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT TRUCKS 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT TRUCKS 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT TRUCKS 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT TRUCKS 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT TRUCKS 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 720
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT TRUCKS 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 7 707 300 77
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT TRUCKS 77 08 715 147
RENAULT 82 00 033 408
NISSAN 82000-33468
PEUGEOT 8200113890
RENAULT 8 200 513 035
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
PIAGGIO 850284
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT TRUCKS 86 71 002 648
RENAULT 86 71 014 026
RENAULT 89 33 004 195
AMC 893 3004.195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
EATON 90151400
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 94243270
FORD A 800 X 6714 AA
FORD AFL 5033
MAZDA AM15-14302
FORD E 37 A 6714 B1A
MITSUBISHI K 4862011
MITSUBISHI M 851139
MITSUBISHI M 852065
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS 000-602
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS motor pe benzina 2002 2006 119 162 benzina
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
4 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2006 2010 119 162 benzina
6 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
7 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
8 LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
9 LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
10 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
11 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
12 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
14 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
15 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii