COF100136S Filtru ulei CHAMPION

COF100136S Filtru ulei CHAMPION

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: CHAMPION
  • Cod piesa: COF100136S
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Înaltime [mm] 60
Dimensiune filet M20x1.5
Diametru interior [mm] 71,5
Diametru exterior [mm] 77
Tip filtru Filtru insurubabil
Producator Cod OEM
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7702144083
RENAULT 8200033408
RENAULT 8983601900
GENERAL MOTORS 9111019
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V motor diesel 2002 2010 103 140 motor diesel
2 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V motor diesel 2003 2004 93 126 motor diesel
3 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 16V motor diesel 2004 2010 100 136 motor diesel
4 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM motor diesel 2004 2010 85 115 motor diesel
5 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2004 2010 110 150 motor diesel
6 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 16V motor diesel 2008 2010 125 170 motor diesel
7 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 8V motor diesel 2005 2010 88 120 motor diesel
8 ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD motor diesel 2004 2005 110 150 motor diesel
9 ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) motor diesel 2001 2005 85 115 motor diesel
10 ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD 16V motor diesel 2002 2005 103 140 motor diesel
11 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
12 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD motor diesel 2005 2006 110 150 motor diesel
13 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V motor diesel 2002 2006 103 140 motor diesel
14 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q4 motor diesel 2004 2006 110 150 motor diesel
15 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii