0 451 103 293 Filtru ulei BOSCH

0 451 103 293 Filtru ulei BOSCH
0 451 103 293 Filtru ulei BOSCH

0 451 103 293 Filtru ulei BOSCH

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: BOSCH
  • Cod piesa: 0 451 103 293
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Diametru [mm] 98
Înaltime [mm] 70
Filet cuplaj M 20 x 1,5
Presiune de deschidere blocaj refulare [bar] 0,12
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,5
Producator Cod OEM
CHRYSLER 03838 011
CHRYSLER 04026 486
CHRYSLER 04186 165
CHRYSLER 04186 267
CHRYSLER 04243 445
CHRYSLER 04243 693
CHRYSLER 04243 805
CHRYSLER 04494 477
PEUGEOT 1109 A4
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510 84A10 000
GMC 25013032
HYUNDAI 26300-11200
CHRYSLER 3838011
CHRYSLER 4026486
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4186 267
CHRYSLER 4243445
CHRYSLER 4243693
CHRYSLER 4243805
OPEL 4402718
CHRYSLER 4494477
FORD 5006227
FORD 5017319
GMC 6439354
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 89 33 004 195
OPEL 93156290
MITSUBISHI K 486201-1
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI MC031805
CHRYSLER MD084963
MITSUBISHI MD084963
CITRO√čN MLS 000 462 A
CHRYSLER T0730 077
JEEP T0730 077
CHRYSLER TO735572
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii