75/3-MG-OF-PCS-MS Filtru ulei MASTER-SPORT

75/3-MG-OF-PCS-MS Filtru ulei MASTER-SPORT
75/3-MG-OF-PCS-MS Filtru ulei MASTER-SPORT

75/3-MG-OF-PCS-MS Filtru ulei MASTER-SPORT

0 Recenzii / Scrie o recenzie

  • Producator: MASTER-SPORT
  • Cod piesa: 75/3-MG-OF-PCS-MS
  • Disponibilitate: In stoc furnizor


Diametru exterior [mm] 76
Diametru interior 1 [mm] 62
Diametru interior 2 [mm] 71
Dimensiune filet M 20 X 1.5
Înaltime [mm] 50
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 13
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021.7510.70
DEUTZ-FAHR 105.2175.136
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
PEUGEOT 1109-A4
PEUGEOT 1109-A5
DEUTZ-FAHR 1285 0312
NISSAN 15208-BN700
SUZUKI 16510-84CT0
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
OPEL 4 402 718
OPEL 4 403 019
RENAULT TRUCKS 5 000 791 145
FORD 5006 227
FORD 5013 388
FORD 5013 389
FORD 5016 714
FORD 5016 715
FORD 5016 785
FORD 5016 956
FORD 5017 317
FORD 5017 319
GENERAL MOTORS 6439354
ALFA ROMEO 73500506
RENAULT 7 700 033 408
RENAULT 7 700 073 302
RENAULT 7 700 107 905
RENAULT 7 700 110 796
RENAULT 7 700 272 523
RENAULT 7 700 272 902
RENAULT 7 700 272 903
RENAULT 7 700 272 982
RENAULT 7 700 274 177
RENAULT 7 700 676 302
RENAULT 7 700 695 801
RENAULT 7 700 695 804
RENAULT 7 700 727 401
RENAULT 7 700 727 478
RENAULT 7 700 727 479
RENAULT 7 700 727 480
RENAULT 7 700 728 310
RENAULT 7 700 730 077
RENAULT TRUCKS 7 700 730 077
RENAULT 7 700 734 945
RENAULT 7 700 734 957
RENAULT 7 700 735 917
RENAULT 7 700 737 991
RENAULT 7 700 744 879
RENAULT 7 700 745 708
RENAULT 7 700 748 326
RENAULT 7 700 854 776
RENAULT 7 700 854 852
RENAULT 7 700 855 853
RENAULT 7 700 856 114
RENAULT 7 700 866 099
RENAULT 7 700 869 390
RENAULT 7 700 871 919
RENAULT 7 700 873 583
RENAULT 7 700 873 603
RENAULT 7 701 043 377
RENAULT 7 701 349 452
RENAULT 7 701 349 720
RENAULT 7 701 349 725
RENAULT 7 701 349 752
RENAULT 7 701 727 480
RENAULT 7 702 144 083
RENAULT 7 708 715 147
RENAULT 8 200 033 408
NISSAN 82000-33468
RENAULT 8 933 004 195
RENAULT 8 983 501 900
RENAULT 8 983 601 900
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
MAZDA A M15-14302
MITSUBISHI M 851139
MITSUBISHI M 852065
CITROËN MLS 000-462 A
CITROËN MLS 000-602
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
3 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
4 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
5 LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
6 LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) motor pe benzina 1999 2005 96 131 benzina
7 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
8 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
9 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
10 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
11 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
12 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
13 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D motor diesel 2002 2004 85 115 motor diesel
14 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) motor diesel 2001 2004 75 102 motor diesel
15 NISSAN ALMERA Mk II (N16) 1.5 dCi motor diesel 2003 2016 60 82 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii